Odbierz 10% rabatu
na pierwsze zakupy!


Zapisz się do newslettera!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
 
Twój e-mail
 

Wyrażam zgodę dla firmy Havana Design, zarejestrowanej pod nr NIP: 952 197 54 99 na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.


Zakres cenowy
Sortowanie
Kolor
Rozmiar
Producent
ProducentKombinezony damskie

Kombinezony damskie to stosunkowo młody trend na rynku mody. Jeszcze na początku ubiegłego wieku kombinezon utożsamiany był ze zwykłym, męskim ubraniem roboczym. Dziś kombinezony damskie chętnie goszczą w kobiecych szafach, pojawiają się także na czerwonych dywanach i oficjalnych przyjęciach. Z powodzeniem mogą zachwycać równie bardzo (a czasem nawet bardziej) jak wytworne suknie wieczorowe. Podążając za trendami, Havana Design oferuje stylowe i eleganckie kombinezony damskie, w których wszystkie panie mogą poczuć się jak prawdziwe, modowe gwiazdy.

Kombinezon damski - krótka historia mody

Jak męski uniform pracowniczy trafił w ręce kobiet? Podczas wojny to właśnie one musiały zastąpić mężczyzn w codziennych pracach - np. w fabryce. Z czasem przestał służyć tylko pracy, a estetyka wykonania zaczęła być równie ważna, co wygoda. Tak narodził się kombinezon damski. Kombinezony damskie projektowali designerzy największej sławy, m.in. Coco Chanel czy Yves Saint Laurent! W latach 70. stanowił atrakcyjny ubiór sceniczny, by dekadę później trafić na ulice - nie był już wyróżnikiem gwiazd, ale elementem garderoby wielu zwykłych kobiet. Dziś kombinezon damski to niezwykle przebojowy trend i absolutny must have w każdej szafie. W różnych sezonach powraca w urozmaiconych odsłonach, ale jedno jest pewne - zawsze jest trendy.

Kombinezony damskie - swoboda spodni, elegancja wieczorowej sukni

Nasze kombinezony damskie zachwycają swobodą noszenia i eleganckim stylem. Dostępne są różne kroje: z wycięciem na plecach, bez rękawów, z rękawami ¾ lub gumką i paskiem w pasie. Kombinezony damskie wbrew pozorom bardzo dobrze podkreślają kobiecą sylwetkę - zawsze są efektowną kreacją. Jeśli jesteś miłośniczką spodni, nie musisz z nich rezygnować podczas specjalnych okazji. Wybierz kombinezon damski i ciesz się swobodą noszenia spodni połączoną z elegancją wieczorowej sukni! W naszych kombinezonach zwracamy szczególną uwagę na detale: paski, gumki, kieszenie, guziki, wycięcia i wykończenia. To właśnie sprawiają, że wywołasz w nich efekt  „wow”. Dostępne są różne długości rękawów i nogawek, dzięki czemu możesz ubierać kombinezon damski za każdym razem, kiedy najdzie cię ochota, zarówno wiosną, jak i jesienią. 

Pokaż filtry

g+  mail

 

 

Havana Design
ONLINE SHOP

 

telefon

telefon:

+48 880 555 007

pn. - pt. 8:00 - 16:00

mail

e-mail:

kontakt@havanadesign.pl